Doba výdeje obědů:  11:45 - 13:00

Žádáme rodiče, aby dobu výdeje dodržovali, včetně odběrů do jídlonosičů.

Podmínky stravování ve školní jídelně - výdejně

Platba stravného:

Od 1. ledna 2011 se platba provádí převodem z účtu rodičů formou inkasa, nebo v hotovosti, k rukám vedoucí školní jídelny paní Nechvátalové v jídelně MŠ ve Stonařově v jí určených dnech. Úplata za stravování dítěte MŠ a žáka ZŠ je povinná. Neuhrazení stravy v termínu je považováno za závažné porušení podmínek stravování a může být důvodem k ukončení docházky dítěte do MŠ a stravování žáka ZŠ ve školní jídelně - výdejně v Dlouhé Brtnici.

Přihlašování a odhlašování stravy:

Provádí se nejméně 1 den předem:

- na telefonní číslo 602 441 676;

- osobně u učitelky MŠ.

V případě nemoci dítěte lze odhlásit stravu dítěte v první den jeho nemoci, a to nejpozději do 07:00 hodin buď na výše uvedené telefonní číslo nebo osobně u učitelky MŠ.

Na pozdější žádosti nebude brán zřetel.

Docházku lze zkontrolovat i zpětně podle stravovacího výkazu.

Rodiče jsou povinni včas nahlásit změnu ve stravování svého dítěte přímo v MŠ – učitelkám, jinak se bude vycházet z nahlášeného stavu z předcházejícího dne. Jakmile nastane delší přerušení provozu MŠ, rodiče nahlašují i odhlašují stravu podle stávajících pravidel.

Jestliže si nahlášenou stravu nebude moci strávník zkonzumovat ve školní jídelně - výdejně, musí si ji strávník vyzvednout do svého jídlonosiče (MŠ svoje dózy z hygienického hlediska neposkytuje) nejpozději do 13.00 hz důvodu úklidu jídelny. Déle nelze stravu v MŠ uchovávat. Sní-li si strávník vyzvednutou stravu doma, potom mateřská škola nenese žádnou odpovědnost za případné zdravotní potíže.

Odpovědnost mateřské školy za pokrm končí při výdeji strávníkovi.

Stravné:

Aktuální výše stravného je vyvěšena na nástěnce na chodbě MŠ.

Platba za dovoz stravy:

do školní jídelny - výdejny je povinná. ( 1 oběd = 3,00  Kč)

Stravné v době přerušení vyučování:

Budou-li žáci ZŠ požadovat stravu v době přerušení vyučování (prázdnin), zaplatí plnou cenu za stravu, to je hodnota potravin + mzdová režie + věcná režie = 55,- Kč + 3,-Kč za dopravu, celkem 58,- Kč za 1 oběd.

V době školních prázdnin jsou žáci ZŠ cizími strávníky.

Rozdělení strávníků:

Strávníci jsou rozděleni takto:

MŠ         děti 3 – 6 leté

ZŠ          žáci 7 – 10 letí

žáci 11 – 14 letí

žáci nad 15 let

Pro stanovení sazby stravy rozhoduje věk strávníka, který dovrší v daném školním roce, to je od 01.09. do 31.08. běžného roku.

Jiné:

S veškerými dalšími dotazy a problémy ohledně stravování se musí rodiče přímo obrátit na pí Nechvátalovou, vedoucí školní jídelny mateřské školy ve Stonařově, na čísle 567 319 318.

Není v naší kompetenci řešit všechny problémy a odpovědně zodpovědět případné dotazy.

AKTUÁLNĚ

05. 05. 2017 (změna termínu)

Den Země - celodenní výlet na kolech - všichni žáci.

2. 5. - 16. 5. 2017

MŠ - zápis na školní rok 2017/2018 - vzhledem ke snížení kapacity mateřské školy ze 23 dětí na 16 dětí se zápis neuskuteční.

19. 05. 2017

ZŠ + MŠ - fotografování na konec školního roku

02. 06. 2017

ZŠ + MŠ - šipkovaná ke Dni dětí

16. 06. 2017

Jihlava - dopravní hřiště - všichni žáci.

23. 06. 2017

ZŠ - Telč - celodenní vlastivědný výlet - všichni žáci.

MŠ - školní výlet do ZOO Jihlava

Obědy - budou odhlášené celé ZŠ i MŠ.

Poslední týden v červnu

ZŠ - fotbalový zápas v Pavlově